Logistikos paslaugos

Pagrindinės UAB „Movere” vystomos kryptys – vietiniai ir tarptautiniai krovinių pervežimai tentinėmis mašinomis.

Turime 22+ metų patirtį logistikos srityje

UAB „Movere“ misija – valdyti ir stiprinti partnerių logistikos pozicijas. Tikslas – krovinių pervežimo paslaugos, atitinkančios užsakovų poreikius ir lūkesčius. Bendrovėje dirba profesionali ir patyrusi darbuotojų komanda, turinti didelę patirtį užsakymų procesų valdyme ir vykdyme.

Lankstumas, profesionalumas, atsakomybė, rūpestis klientu, nuolatinis tobulėjimas-savybės, kurios geriausiai apibūdina įmonės specialistų komandą.

Siekiant veiksmingo kliento aptarnavimo kiekvienam klientui skiriame atsakingą vadybininką, kas užtikrina įsigilinimą į kiekvieno kliento poreikius ir prisitaikymą prie jo darbo metodų.

Mes Jums padėsime išspręsti sudėtingiausias problemas ir pasiūlyti optimaliausią logistikos sprendimą optimaliausia kaina! ! Siekiant veiksmingo kliento aptarnavimo kiekvienam klientui skiriame atsakingą vadybininką.

Mumis pasitiki :
Mumis pasitiki :

TRIS sistema

UAB „Movere” įdiegė specialiai klientams ir partneriams pritaikytą IT programą (TRIS), kuria naudodamiesi visada turėsite savalaikę ir tikslią informaciją apie Jūsų užsakymo vykdymo eigą, krovinio judėjimą bei pristatymo laiką. 

0 +
Užsakymų per dieną
0 +
Tūkst. tonų per metus
0 +
Tūkst. krovinių per metus

Susisiekite su mumis jau šiandien!